Silmarilion & GwardiaElmoradu forum

GardiaElmoradu - Silmarilion Clan Forum


#1 2009-04-28 18:10:29

Porter1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 49
Punktów :   

A jakby tak meeting po latach?

Taki luxny pomysł , olejmy K2 na jakis czas , znajdzmy jak±kolwiek gierke , i spotkajmy sie all tam. Niew mówie na zawsze , ale tak chociaz z miesiaczek? Od czasu jak sie rozleĽlismy chociaż całkiem fajnie sie bawie jako gracz , brakuje mi naszego " tałatajstwa ", ostatnio coraz bardziej. Jako¶ tak powoli ( wybitna skadinad niegdy¶ inteligfencja niestety u mnie działa odwrotnie proporcjonalnie do przybywajacych latek , vide zanika ) natomiast z iwekiem narastaj± tesknoty . Gra moze byc głupia ( nawet Tibie przezyje) byleby choc przez chwilę zebrac star± wiarę i pobrtedzić jak za dawnych czasów. Mam nawet gg do MMa i brata jegoż , moze nawet Widusa znajdę. Myslę , ze wszelkie urazy po takim czasie sobie poszły a jeden dzień z Warem , Widkiem , Feni± , Mamzikiem , Sigiem with bro i wieloma innymi dla mnie byłby czym¶ co tygrysy lubia najbardziej. Forum to nie to. Teraz tylko liczy sie wasze zdanie  , jezeli chociaż kilkoro z Was miałoby "chetke " na cos takiego, to ja w ciemno....


*********************************************************************************************

Offline

 

#2 2009-05-03 19:46:33

Make_me_Laugh

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 36
Punktów :   -1 

Re: A jakby tak meeting po latach?

Chęta jest jak najbardziej Mów na co a będe Bo może nie uwierzycie ale rzuciłam w cholere MMO i od 3 miesięcy i 14 dni jestem wolnym człowiekiem

Offline

 

#3 2009-05-03 21:55:44

preparat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 12
Punktów :   

Re: A jakby tak meeting po latach?

A ja tam tez sie na to pisze, chcial bym znowu w cos pocykac online, a nie tylko browar dzien w dzien, ja jestem za, w jakas naprawde dobra giere mozna pocykac

Offline

 

#4 2009-05-07 23:53:42

War~~!

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: A jakby tak meeting po latach?

Wybierzcie gre i moge wbijac, chociaz zeby ponawijac, dookola sie wszystko pierdoli, to moze przynajmniej tutaj, z ta zgraja barbarzyncow kilka szczesliwszych chwil sie znajdzie;p
...Nie pamietam nawet kiedy ostatnio z  Ag± rozmawialem...zzz...

Offline

 

#5 2013-02-01 21:14:26

Mamzi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: A jakby tak meeting po latach?

Ja na tak jesli ktos tu zerkna jeszcze wogole;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyspa-totalnej-porazki.pun.pl www.tzzcz.pun.pl www.sp37.pun.pl www.rfactor2010.pun.pl www.tekkasquadron.pun.pl