Silmarilion & GwardiaElmoradu forum

GardiaElmoradu - Silmarilion Clan Forum


#1 2008-10-22 18:46:18

Porter1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 49
Punktów :   

Zmiany

Kto cos nowego wie niech tu wali.
Zrobili coś jak gianty , dropią unique bizu (szmelc ) ale bywa fajny , np pasek mam 7dex 2 hp , i oprócz tego bizu zwykła , małe +7 większe +8 pewnie next stopień to 9 i 10 Na gobach sa DK takie czyli resy nie zawsze wsrd "swoich" mają . O potach wiecie , fajna sp[rawa , nie dośc ze tańsze przede wszystkim duzo lzejze , na moje oko ok100% wiecej się bierze , moze 120 , testowo wziąlewm 300 i 300 a btrałem 150 i 150 ale cos i w wadze jeszcze zostało A i z giantów leca jakies poty dla 60+ lvli , do czego nie wiem , mam 56 albo 55 nie pamiętam za szybko to idzie Listów nie sprawdzałem , ale pewnie nadal nie działaja . Coś dziwnego z dmg broni jest , mój totem ma 108 ataku , a identyczny na merchu 110 , pewnie poprawią . Nowy cz 60-69  zastanowiłbym sie teraz poważnie nad sensem ardkowego klanu , tam bedzie siedziała więkzość graczy teraz , a dochadza duże BDW czyli red chesty i exp za free
cdn  , wyłaczyli serwy w czsie wojny - swoją droga od 5 dni jestem wojem i w 15 minut zatłuikłem 7 humów Chyba zaczynam kochac woja , szczegolnie , ze mam intuicyjny styl gry , tj . napierdalam w klawisze jak leci . A nawet konia 1v1 uziemiłem Po silku wszystko mnie cieszy , nawet nie gryze po tym dc po 20 in wojny , zycie , trochę im się będzie sypac teraz


*********************************************************************************************

Offline

 

#2 2008-10-24 11:51:22

Porter1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 49
Punktów :   

Re: Zmiany

Następna - są unique scrolle do przywoływania bossów - niesprzedawalne , niechowalne i do odpalenia jak się jest PLem


*********************************************************************************************

Offline

 

#3 2008-10-24 18:49:07

ciaty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zmiany

Rental Items - Mowie Wam, super sprawa mozna wyporzyczac itemy, ktore inny gracz ustawil na okresolny czas ;]

np : Giga+7 - czas dzialania 12h, koszt 10m   .. Takiego itemu nie mozesz tradowac, sprzedawac, ani usunac .. takze gdy ustawisz wlasny item, to nie ma takiej opcji zebys go stracil

Ten NPC od Rental - znajduje sie na srodku moradonu pomiedzy dwoma "inn hostess'  ..

Zeby wstawic swoj wlasny item, potrzeba Rental Scroll - mozna go kupic u charona w cenie 110k

PS- Wystawilem swoje Glave:D zobaczymy jak to dokladnie dziala
Pozdro

Offline

 

#4 2008-12-16 17:12:18

Make_me_Laugh

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 36
Punktów :   -1 

Re: Zmiany

Już nie działa a szkoda bo to była maszynka do robienia kasy. Ale za to każda klasa moze wypożyczać itemy od npc ;]
na 6 godzin ale z tego co wiem mozna zugowac i ma sie do końca świata albo jak sie gm nie przyczepi ;}

Offline

 

#5 2008-12-17 17:37:11

Smok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 33
Punktów :   

Re: Zmiany

Ano, to samo z valkyriami, pathos glovesami i chyba ze scrollami na expa xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekipafantazja.pun.pl www.ugamella.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.wilkis7.pun.pl www.thaw.pun.pl